بیمه شخص ثالث خودرو

جهت خرید بیمه شخص ثالث انواع خودرو و موتورسیکلت از شرکت بیمه دی کافیست طرح مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی خرید آنلاین کلیک کنید.

نقدی

(کلیه بیمه گذاران)

توانگری مالی یک

اقساطی

(طرح مهر ایثار)

طرح مهر ایثار دی

تعاریف بیمه شخص ثالث

sa7
sa6

بیمه شخص ثالث خود را کی تمدید کنم؟

حداکثر 10 روز مانده به اتمام بیمه شخص ثالث خود می توانید آن را تمدید نمایید و اگر حتی یک روز از زمان تمدید بیمه نامه شما گذشته باشد علاوه بر اعمال جریمه به بیمه نامه شما در صورت بروز حادثه مسئول جبران خسارت شخص راننده خواهد بود و شرکت بیمه گر خسارتی پرداخت نخواهد کرد.

یک سال از تاریخ اتمام بیمه نامه بنده می گذرد و بنده بیمه شخص ثالث خود را تمدید نکرده ام آیا راحی می باشد که بنده جریمه بیمه نامه را پرداخت نکنم؟

خیر – تنها در صورت بخشش از طرف بیمه مرکزی این امکان وجود دارد در غیراینصورت باید جریمه را پرداخت نمایید. بخشش از طرف بیمه مرکزی برای تمام خودرو ها در یک بازه زمانی خاص مثلا 10 الی 15 روز در برخی از زمان ها اتفاق می افتد.

با سلام و خسته نباشید بنده در سال 1400 خودرو خریده ام پژو 206 مدل 88 با مالی 50 میلیون تومان حق بیمه اش چقدر خواهد شد؟

در صورتی که در سال گذشته اقدام به خریداری خودرو کرده و تعویض پلاک کرده باشید تخفیف ها 0 خواهد شد و جهت دریافت استعلام قیمت کافیست فرم بالا را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

در صورتی که بیمه شخص ثالث خود را تمدید نکنیم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در این صورت به منزله این می باشد که شما بیمه ندارید و حتی اگر 1 ساعت هم از بیمه شخص ثالث شما گذشته باشد و بیمه نامه را تمدید نکنید و به خسارت بخورید در این صورت شرکت بیمه هیچ خسارتی به زیان دیده پرداخت نخواهد کرد که تمام خسارت را شما باید خودتان جبران کنید و همچنین در صورت عدم تمدید بیمه نامه به تعداد روز هایی که بیمه را تمدید نکرده باشید جریمه خواهید شد. - عواقب تمدید نکردن بیمه شخص ثالث بسیار بالا می باشد پس به هر دلیلی اگر بیمه نامه خود را تمدید نکرده اید خودرو خود را از پارکینگ حرکت ندهید.

آیا تفاوتی بین بیمه شخص ثالث خودرو ها وجود دارد؟

خیر هیچ تفاوتی وجود ندارد زیرا همگی دارای یک پوشش می باشند ولی در حق بیمه ممکن است به دلیل عدم یکسان بودن ظرفیت ها حق بیمه خودرویی بالاتر یا پایین تر شود به عنوان مثال حق بیمه شخص ثالث خودرو ون با خودرو اتوبوس متفاوت خواهد بود زیرا تعداد مسافران یک اتوبوس خیلی بیشتر از خودروی ون می باشد.

آیا در بیمه شخص ثالث تفاوتی در ارائه خدمات بین شرکت های بیمه ای وجود دارد؟

خیر هیچ تفاوتی وجود ندارد و تمام شرکت های بیمه ای به صورت یکسان پوشش ارائه داده و هیچ پوشش اضافه تری نسبت به شرکت دیگری ندارند به عنوان مثال در هر سال دیه تعیین می شود که در سال 1401 در ماه های حرام 800 میلیون تومان تعیین شده است در صورت فوت یک نفر در اثر حادثه رانندگی در ماه حرام شرکت بیمه گر ملزم به پرداخت خسارت به خانواده زیان دیده می باشد.

بنده خودرو را از کارخانه تحویل گرفته ام ولی پوشش مالی آن 20 میلیون تومان می باشد و بیمه دی دارد چگونه میتوانم پوشش مالی آن را افزایش دهم؟

جهت دریافت راهنمایی در این خصوص می توانید با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید

بنده جانباز هستم و حقوق بگیر بنیاد شهید می باشم می خواهم بیمه شخص ثالث خود را از بیمه دی تمدید کنم چه مدارکی لازم است؟

کارت ملی بیمه گذار - کارت ماشین یا برگه سبز خودرو - گواهینامه رانندگی - بیمه نامه قبلی در صورت موجود

سه ماه از تاریخ انقضای بیمه نامه ما می گذره و بیمه را تمدید نکردیم آیا در این مدت جریمه خواهیم شد؟

بله به مدت سه ماه که بیمه نامه را تمدید نکردید باید جریمه پرداخت نمایید جریمه هم هزینه سه ماه بیمه نامه خواهد بود که باید پرداخت شود.

پوشش مالی در بیمه شخص ثالث چیست؟

با استفاده از این پوشش خسارت وارده به خودرو زیان دیده که شخص ثالث می باشد از طرف شرکت بیمه شما پرداخت می شود پوشش مالی در سال 1401 به صورت حداقل 20 میلیون و حداکثر 400 میلیون تومان تعیین شده است که شما عزیزان می توانید به صورت دلخواه مبالغ 20 الی 400 میلیون تومان را برای این پوشش انتخاب نمایید.

بنده تصادف کردم و پوشش مالی 50 میلیون داشتم و خسارت وارده به خودرو مقابل 39 میلیون تومان بوده است آیا این خسارت از طرف شرکت بیمه پرداخت خواهد شد؟

بله با توجه به پوشش مالی شما که 50 میلیون می باشد و خسارت وارده زیر این مبلغ است خسارت از طرف شرکت بیمه به زیان دیده پرداخت خواهد شد.

حقوق بنده آیا کفاف کسر از حقوق را خواهد داد؟ بنده جانباز 10 درصد می باشم؟ آیا محدودیتی در این مورد می باشد؟

خیر هیچ محدودیتی وجود ندارد و حقوق شما هر چه قدر که باشد امکان خرید این بیمه را خواهید داشت زیرا اقساط به صورت 12 قسطه از حقوق شما کسر خواهد شد که با توجه به پایین بودن مبلغ اقساط مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

3.8/5 - (18 امتیاز)