بیمه گذاران عزیز سایت بیمه حساب بیمه دی جهت ارسال برخی از مدارک مورد نیاز که بیمه گر جهت صدور آنها را از شما می خواهد می توانید از این فرم اقدام به ارسال مدارک خود بکنید.

دقت داشته باشید که ارسال اطلاعات از این فرم فقط در صورت درخواست واحد صدور از شما می باشد و جهت صدور انواع بیمه نامه ها و دریافت استعلام و دیگر موارد نیازی به ارسال اطلاعات از این فرم نمی باشد.

upload file

از مدارک خود به صورت با کیفیت تصویر برداری کرده و طوری عکس را تهیه نمایید که کل مدرک مورد نظر به صورت صاف و تراز بیافتد

تصاویر ارسالی شما می بایست مانند مستطیل صاف باشد تا در صورت بریدن گوشه های آن توسط واحد صدور تصویر باقی مانده قابل چاب و مشاهده شود.

اوه! نتوانستیم جای گذاری فرمت را انجام بدیم.

چه مدارکی را از این قسمت ارسال کنیم؟

در برخی از موارد جهت صدور انواع بیمه نامه ها مدرکی بارگذاری نشده است یا این که کیفیت مناسبی ندارد یا این که نیازمند این هست که شما مدارکی اضافه تر از مدارک درخواستی هنگام خرید بیمه نامه برای واحد صدور ارسال کنید در این صورت نیاز است مدرک درخواستی واحد صدور را از این بخش برای ما ارسال کنید تا جهت صدور بیمه نامه شما از آن استفاده شود.

با ارسال کارت ملی یا مدارک ماشین از این قسمت می توانم استعلام بیمه شخص ثالث و بدنه دریافت کنم؟

بله امکان پذیر است اما بهتر است درخواست خود را در قسمت خرید بیمه شخص ثالث و بدنه ثبت کنید و مدارک خود را از بخش مربوطه ارسال کنید تا کارشناسان بتوانند هرچه سریعتر به درخواست شما پاسخ دهند.

در صورت نیاز به پشتیبانی در ساعات اداری با شماره 02634724800 و در ساعات غیر اداری با شماره 09129748266 تماس بگیرید.

4.6/5 - (18 امتیاز)