هموطنان عزیز جهت اعزام کارشناس ارزیاب خسارت به محل حادثه می توانید با شماره 1671 یا 02128112000 تماس بگیرید تا بدون نیاز به مراجعه به شعب خسارت بیمه دی در سراسر کشور خدمات ارزیابی خسارت دریافت نمایید.

با تماس با پشتیبانی بیمه دی می توانید علاوه بر دریافت مدارک مورد نیاز جهت دریافت خسارت با کارشناسان مربوطه جهت اعزام کارشناس ارزیاب نیز هماهنگ فرمایید

تصادف

در سراسر کشور ارزیاب خسارت وجود دارد و در صورت بروز حادثه اعزام خواهد شد.

هر سوالی در مورد خسارت داشتید می توانید با شماره بالا تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

توجه داشته باشید در حال حاظر فقط امکان ارسال ارزیاب خسارت فقط برای بیمه شخص ثالث و بدنه وجود دارد جهت اطلاع از سایر رشته ها با پشتیبانی بیمه دی تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات برخی از کاربران :

ارزیاب خسارت کیست؟

ارزیاب خسارت فردیست از یک شرکت که زیر نظر بیمه مرکزی اقدام به ارزیابی خسارت می کند.

آیا ارزیاب خسارت وابسطه به شرکت بیمه می باشد؟

خیر هیچ وابستگی وجود ندارد و شرکت های ارزیابی خسارت معمولا با تمام شرکت های بیمه ای قرارداد دارند و جهت انجام خدمات سریع و خدمت رسانی بهتر به هموطنان عزیزمان در سراسر کشور ارزیابان خسارت به محل حادثه ارسال می شوند.

بعد از حادثه چه کار کنم؟

در صورت تصادف کافیست سریعا با پلیس تماس گرفته و همچنین با شماره گیری 1671 درخواست ارسال ارزیاب خسارت را به محل حادثه یا جایی دیگر ثبت کنید.

آیا می توانم به صورت حضوری به شرکت بیمه مراجعه کنم؟

بله این امکان وجود دارد در صورتی که می خواهید از بیمه بدنه خود یا شخص ثالث خسارت دریافت کنید همراه مالک خودرو به زیان دیده به شرکت بیمه مراجعه نمایید تا در شرکت بیمه ارزیاب شرکت خسارت شما را ارزیابی نماید.

آیا تفاوتی با ارزیاب شرکت و ارزیاب بیمه مرکزی وجود دارد؟

خیر هر دو از افراد با تجربه و متخصص می باشند و خسارت شما را با توجه به شدت حادثه و … ارزیابی خواهند کرد.

در صورتی که سوال بیمه ای دارید بر روی لینک زیر کلیک کرده و اپلیکیشن بیمه دی را نصب کرده و سپس به صفحه ارسال سوال منتقل شوید بعد از ثبت سوال خود در سریع ترین زمان پاسخ آن را توسط کارشناسان سایت دریافت خواهید کرد.

4.8/5 - (13 امتیاز)