از طریق این صفحه می توانید از خسارت بیمه بدنه خودرو خود استعلام دریافت نمایید جهت مشاهده استعلام بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد سامانه بیمه دی شوید و با وارد کردن شماره بیمه نامه و کد بیمه گذار می توانید خسارت مربوطه را مشاهده نمایید.

بیمه بدنه دی

بنده می خواهم از بیمه بدنه خود استعلام خسارت دریافت کنم چه کنم؟

کافیست بر روی لینک بالا کلیک کرده و وارد سامانه اختصاصی خسارت بیمه بدنه خودرو شوید.

من به تازگی بیمه بدنه خریداری کرده ام آیا در صورت سرقت خودرو خسارت آن پرداخت خواهد شد؟

بله – از ساعت 00:00 همان روز بیمه نامه شما فعال می شود و خسارت هایی که تحت پوشش بیمه نامه شما باشد پرداخت خواهد شد البته به این نکته باید توجه داشته باشید که بعد از خسارت سریعا شرکت بیمه گر را از خسارت وارده مطلع نمایید.

در صورتی که بنده مقصر حادثه باشم و با خودرو دیگر تصادف کرده باشم و بیمه بدنه داشته باشم خسارت خودرو خودم و خودرو طرف مقابل پرداخت می شود؟

بیمه بدنه فقط خسارت خودرو شما را پرداخت می کند و شما برای پرداخت خسارت خودرو زیان دیده باید از بیمه شخص ثالث خود استفاده کنید و در صورتی که خسارت بیش از پوشش مالی شما در بیمه شخص ثالث باشد باید مابقی خسارت را شخصا به زیان دیده پرداخت نمایید.

پوشش نوسان قیمت در بیمه بدنه آیا می تواند خسارت سرقت خودرو را به قیمت روز پرداخت کند؟

در صورتی که شما پوشش نوسان قیمت را داشته باشید و خودرو شما سرقت شده یا به کلی از بین برود خسارت با توجه به درصد پوشش نوسان قیمت که 25 درصد و 50 و 100 درصد می باشد پرداخت می شود به عنوان مثال اگر خودرو شما در زمان خرید بیمه بدنه 100 میلیون تومان ارزش داشته باشد و شما پوشش نوسان قیمت تا 25 درصد را انتخاب کرده باشید در صورتی که خودرو افزایش قیمت پیدا کند و شما به خسارت بخورید خسارت تا 125 میلیون تومان قابل پرداخت است.

چند روز طول می کشد تا خسارت بیمه بدنه پرداخت گردد؟

در صورتی که مدارک شما کامل تحویل واحد خسارت شرکت شود در سریع ترین زمان خسارت شما پرداخت می شود.

آیا می توانم مبلغ خسارت پرداختی را در سامانه بالا مشاهده کنم؟

بله می توانید مشاهده کنید

4.8/5 - (11 امتیاز)