بیمه بدنه خودرو

بیمه بدنه یکی از انواع محبوب ترین بیمه نامه ها می باشد که خسارات وارده به بدنه و اموال خودرو را پوشش می دهد فرد بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغ مشخص به عنوان حق بیمه بدنه به شرکت بیمه، خودرو خود را در برابر خطراتی از قبیل تصادف، واژگونی، آتش سوزی و حتی سرقت تحت پوشش قرار دهد. جهت خرید بیمه بدنه انواع خودرو از شرکت بیمه دی کافیست طرح مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی خرید آنلاین کلیک کنید.

نقدی

(کلیه بیمه گذاران)

توانگری مالی

اقساطی

(طرح مهر ایثار)

طرح مهر ایثار

موارد تحت پوشش

ba5
ba4

انواع تخفیفات

ba3

آیا امکان صدور بیمه بدنه خودرو به صورت شش ماهه نیز وجود دارد؟

خیر – این امکان وجود ندارد و بیمه بدنه فقط به صورت یکساله صادر می شود.

در صورت خرید بیمه بدنه خسارات مربوط به مشکلات موتور مانند روغن سوزی یا تعویض روغن و .. پرداخت می شود؟

خیر – بیمه بدنه فقط خسارت مربوطه به حادثه را پرداخت می کند و تعویض و تعمیر لوازم مصرفی مانند لاستیک و تعمیرات موتور و … قابل پرداخت نمی باشد.

در صورتی که تصادف کرده باشیم و مقصر حادثه نیز باشیم ولی بیمه شخص ثالث نداشته باشیم آیا بیمه بدنه خسارت وارد شده به خودرو را پرداخت می کند؟

بیمه بدنه ارتباطی با بیمه شخص ثالث ندارد و شما می توانید خسارت وارد شده به خودرو خود را از بیمه بدنه دریافت نمایید اما خسارت مربوط به طرف مقابل شخص ثالث را باید خودتان جبران نمایید زیرا بیمه شخص ثالث نداشته اید.

در صورت تمدید نکردن بیمه بدنه آیا جریمه خواهم شد؟

خیر بیمه بدنه یک بیمه اختیاری می باشد و اگر آن را تمدید نکنید هیچ جریمه ای به شما تعلق نخواهد گرفت اما در بیمه شخص ثالث به تعداد روزهای عدم تمدید بیمه نامه جریمه خواهید شد بیمه بدنه یک بیمه کاملا اختیاری می باشد اما به دلیل مزیت های بسیار بالای آن و پوشش های ارائه شده عالی برای هر خودرویی واجب می باشد که بیمه بدنه داشته باشد در بیمه های بدنه انواع پوشش های (سرقت درجای قطعات خودرو و سرقت کلی خودرو + بلایای طبیعی + نوسانات قیمت + رنگ و اسیدپاشی و ...) علاوه بر پوشش های اصلی که آتش سوزی و انفجار و تصادفات و ... می باشد ارائه می شود که با توجه به این پوشش ها اکثر رانندگان خودرو خود را بیمه بدنه می کنند.

شیشه خودرو بنده شکسته است و قصد خرید بیمه بدنه دارم و فعلا نمی خواهم شیشه شکسته را تعویض کنم آیا بعد از خرید بیمه بدنه در صورت تعویض شیشه شکسته می توانم شیشه تعویض شده را نیز بیمه کنم؟

بله مشکلی ندارد بعد از تعویض شیشه به شرکت بیمه گر مراجعه کرده و درخواست بازدید مجدد را بدهید.

آیا تفاوتی بین شرکت های بیمه ای در بیمه بدنه وجود دارد؟

از نظر پوشش ها در اکثر موارد تمام شرکت های بیمه پوشش های یکسانی را ارائه می دهند اما از نظر حق بیمه یک شرکت می تواند حق بیمه بالاتر و یک شرکت حق بیمه پایین تری با توجه به طرح ها و قراردادهای موجود دریافت نمایند و همچنین از نظر خسارت دهی نیز اکثر شرکت های بیمه یکسان می باشند اما از نظر رضایت مندی مشتریان این مورد کاملا متفاوت است ممکن است مشتریان از عملکرد یک شرکت ناراضی باشند و یا بالعکس از عملکرد شرکت دیگری کاملا راضی باشند به لطف تلاش های شبانه روزی همکاران ما در بیمه دی رضایت مندی مشتریان از شرکت بیمه دی در سطح بسیار بالا قرار دارد.

حق بیمه برای خودرو پراید مدل 99 چقدر می شود؟

با سلام حق بیمه با توجه به ارزش خودرو به قیمت روز و همچنین پوشش های درخواستی شما و داشتن لوازم و قطعات اضافی و میزان تخفیفات اعمال شده محاسبه می شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر کافیست فرم بالا را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

بنده حقوق بگیر بنیاد شهید می باشم حق بیمه چگونه از حقوق بنده کسر خواهد شد؟

حق بیمه شما هر چه قدر که باشد به صورت 12 قسطه بدون پیش پرداخت از حقوق شما کسر خواهد شد. بدین منظور جهت اطلاع از میزان کسر شده در هر ماه از حقوق خود می توانید کل حق بیمه را بر 12 تقسیم نمایید.

من امروز بیمه بدنه انجام دادم آیا بعد از یک ساعت تصادف کنم شرکت بیمه خسارت را پرداخت می کند؟

در صورتی بیمه نامه قبلی داشته باشید که هنوز تاریخ آن نگذشته باشد خسارت از طرف بیمه نامه قبلی پرداخت می شود اما در صورتی که بیمه نامه قبلی نداشته باشید و در همان روز خرید بیمه تصادف کرده باشید خسارت به شما پرداخت نخواهد شد زیر بیمه نامه شما از ساعت 24 به بعد همان روز فعال می شود و قبل از آن را شامل نمی شود.

برای صدور بیمه بدنه به صورت کسر از حقوق آیا نیاز است به اداره بنیاد شهید مراجعه کنم؟

خیر - به صورت الکترونیکی تمام مراحل انجام خواهد شد و نیازی به مراجعه نمی باشد.

مدارک مورد نیاز صدور بیمه بدنه اقساطی طرح مهر ایثار چیست؟

ارائه کارت ملی - گواهینامه معتبر رانندگی - کارت ماشین یا برگه سبز

بنده 4 سال تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه دارم آیا می توانم آنها را به شرکت بیمه دی انتقال بدهم؟

بله مشکلی وجود ندارد فقط لازم است بیمه نامه قبلی خود را همره خود داشته باشید.

پوشش نوسانات قیمت چیست؟

با تهیه این پوشش که به صورت یک پوشش اضافی ارائه می شود در صورتی که خودرو شما به دلیل نوسانات بازار افزایش قیمت داشته باشد می تواند بخشی از افزایش قیمت را با توجه به انتخاب پوشش 25 درصد و 50 و 100 درصد جبران نماید.

بنده ماشین خود را فروخته ام آیا می توانم تخفیف بیمه بدنه خود را استفاده کنم در خودرو جدید؟

بله امکان پذیر می باشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر با واحد صدور بیمه نامه تماس بگیرید.

در صورتی که بیمه بدنه خود را تمدید نکنیم آیا برای تخفیف های آن مشکلی پیش خواهد آمد؟

خیر تخفیف های شما تا زمان تمدید دوباره بیمه نامه ذخیره خواهد شد.

4.6/5 - (14 امتیاز)