با سلام خدمت هموطنان عزیز

شما عزیزان جهت ارزیابی خسارت خودرو از شرکت بیمه دی می توانید به آدرس های زیر در استان خود مراجعه نمایید و یا با شماره 1671 تماس بگیرید.

کافیست نام استان خود را از لیست استان های زیر انتخاب کنید تا شعب خسارت هر استان برای شما نمایش داده شود حتما قبل از مراجعه با شماره 1671 یا 28112000-021 جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز تماس بگیرید و همچنین امکان ارسال ارزیاب خسارت به محل درخواستی شما نیز وجود دارد.

شما عزیزان در هر استانی که تصادف کرده باشید می توانید جهت انجام مراحل اداری دریافت خسارت می توانید به همان استان مراجعه نمایید با توجه به سراسر بودن شعبه ها نیازی نیست جهت دریافت خسارت حتما به استانی که بیمه تان در آن صدور شده است مراجعه کنید جهت دریافت خسارت می توانید به نزدیک ترین شعبه که دوست دارید به آن مراجعه نمایید.

ارزیابی خسارت

جهت مشاهده شعب بیمه دی هر استان روی نام استان کلیک کنید.

در صورتی که سوالی در مورد ارزیابی خسارت دارید می توانید آن را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا پاسخ آن در اسرع وقت برای شما ارسال گردد

پاسخ سوالات شما عزیزان بعد از بررسی در صفحه پرسش و پاسخ بیمه ای در انتهای سایت قابل نمایش می باشد

خواهشمندیم از بخش تماس با ما انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد سایت بیمه حساب برای ما ارسال نمایید تا در پیشرفت سایت و بهبود خدمات سایت و این نمایندگی از آن ها استفاده شود با تشکر از همکاری شما عزیزان با سایت بیمه حساب

4.7/5 - (11 امتیاز)