بیمه دی نمایندگی خلیلی کد 6559

صدور آنلاین انواع بیمه نامه در سراسر کشور

bimeh day

سفارش آنلاین بیمه حوادث

طرح مورد نظر ار از بخش زیر انتخاب کنید

dayins

بیمه مستمری پیشامد

این بیمه نامه یکی از منحصر به‌ فردترین بیمه‌ ها در ایران می باشد که با پرداخت حق بیمه‌ای اندک می‌توان آن را خریداری کرد تا در صورت فوت بیمه‌ شده، بتوان مستمری دریافت کرد در بین طرح ها پوشش هزینه پزشکی حادثی و نقص عضو حادثی نیز وجود دارد.

dayins

بیمه فوت حادثی (طرح پژواک)

در این بیمه در صورتی که بیمه‌ شده در طول مدت قرارداد به علت حادثه فوت کند، سرمایه فوت حادثی به وراث وی پرداخت می شود و اگر در پایان قرارداد بیمه‌شده در قید حیات باشد مبلغ حق‌بیمه پس از کسر مالیات و عوارض به بیمه‌ گذار پرداخت می شود.

dayins

بیمه عمر و حوادث گروهی

بیمه عمر و حوادث گروهی از جمله بیمه نامه‌ های مرسومی است که بیشتر سازمان‌ها و ادارت دولتی و حتی بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی برای کارمندان خود انجام می‌ دهند شما عزیزان می توانید این بیمه نامه را با تخفیف ویژه خریداری نمایید.

insday
bimeh day
پرسش و پاسخ بیمه ای
در بیمه مستمری پیشامد آیا با پرداخت حق بیمه بیشتر امکان بازنشستگی برای افراد در قید حیات وجود دارد؟

خیر این بیمه نامه مخصوص فوت حادثی می باشد و مستمری صرفا به وراث مشخص شده در بیمه نامه بعد از فوت بیمه شده در اثر حادثه پرداخت می شود.

آیا امکان خریداری بیمه حوادث و عمر گروهی برای یک خانواده وجود دارد؟

خیر این بیمه نامه ویژه شرکت ها و اداره ها و .. می باشد. جهت تحت پوشش قرار گرفتن در بیمه حوادث و عمر می توانید بیمه عمر و سرمایه گذاری از شرکت بیمه دی تهیه نمایید تا علاوه بر این که از پوشش های مختلف برخوردار خواهید شد از مزایای بازنشستگی نیز برخوردار شوید.

آیا امکان تهیه بیمه فوت حادثی (پژواک) برای کارگران یک کارخانه و یا کارگاه وجود دارد؟

بله - امکان خرید این بیمه نامه حداقل برای یک نفر و حداکثر به صورت نامحدود وجود دارد.